Zahradní jezírka

Zahradní jezírka

Zahradní jezírka dnes zcela jistě nejsou to, co dříve, kdy šlo vesměs o prostou jámu plnou ryb a po okraji spoustu kamenů. Dnes jsou tato jezírka nejen pro chov ryb, ale můžou být i bez nich – krásná, velká, přímo okouzlující svým dojmem přírodní přirozenosti. Využijte moderních technologií k udržení průzračně čisté vody. Je jen na vás, jak se rozhodnete, zda zvolíte obyčejné okrasné jezírko pro chvíle relaxace a zvelebení vaší zahrady, nebo pro jezírko s nejrůznějšími rybkami, na které je vždy krásný pohled, jež vás donutí k uvolnění a oproštění od každodenního stresu, nebo jestliže si libujete v koupání a přikláníte se k přírodní variantě, nežli ke klasickým bazénům, můžete si vybudovat nemalé koupací jezírko bez chemických přísad a se svěže čistou vodou.

Nemusíte si zoufat, pokud máte malou zahradu, okrasné jezírka se dají vybudovat téměř kdekoliv. Můžete klidně protnout zahradu jezírkem tak, že přístup za něj bude pouze přes lávku. Čistotu vodu udržíte přírodními filtry a vybavením jako jsou čerpadla, skimmery, apod. Určitě musíte dodržovat také správné postupy jak při začátcích, tak v průběhu a hlavně při zazimování. Jezírka se v zimě ráda uzavřou vrstvou ledu a bez průběžného okysličení dochází k vytváření jedovatých plynů, jež vodě určitě neprospívají.

Dopřejte si opravdový kus přírody přímo do vaší zahrady! Pomůžeme vám s kompletní výstavbou, průběžnou péčí i zazimováním. Poradíme jaké vybrat ryby, rostliny, filtrační systémy, čerpadla a ostatní technologie. Vaše zahrada nemusí být nadále plochá a jednotvárná. Nebojte se zeptat na jakékoliv informace, rádi vám poradíme.

 

O webu

Na naší webové prezentaci se dozvíte spoustu informací o zahradních jezírkách. O jejich možnostech, výstavbě, technologiích, které je popohání k lepšímu fungování a spoustu dalších užitečných informací. Nabízíme výstavbu koupacích jezírek, zcela přírodních, s neomezenou možností tvorby, jež si určíte jen vy.