Vladeko

Vladeko

Jsme nejen společností zabývající se zahradními jezírky (okrasnými a koupacími), ale také nabízíme spoustu dalšího sortimentu a zcela určitě patříme mezi největší dodavatele v České republice ve svém oboru – nabízíme zahradní nábytek, který vyrábíme v jedné z našich třiceti dřevodílen, dále pergoly, zahradní domky, chatky, kování – mříže, balkony, terasy, ploty, palisády, střešní krytiny, samotné dřevo jako palivo či do krbu a v neposlední řadě všemožné doplňky do zahrad a na dvorky.

Zvelebíme váš exteriér, umíme vyrobit téměř cokoliv a našim cílem je spokojenost zákazníka. Ceny držíme při zemi a v poměrech, aby mnohokrát nebyla omezena nabídka klienta. Za kvalitu ručíme tím nejlepším borovicovým a smrkovým dřevem, jedná-li se o masivní zahradní nábytek. V jiných případech je nábytek vyroben z exotického dřeva – eukalyptu, akácie, aj.

V současné době je většina našeho sortimentu naskladněna a neustále se vše doplňuje. Při žádosti zboží na zakázku vám řekneme přesný termín dodání. Jestliže vás zajímá více z našeho sortimentu, navštivte internetové stránky naší společnosti a zjistíte spoustu dalších informací.

Je jen na vás jak chcete svou zahradu nebo dvorek vybudovat, my vám určitě rádi poradíme, ale přednost má vaše vlastní fantazie, kterou převedeme do skutečnosti i se všemi detaily!

O webu

Na naší webové prezentaci se dozvíte spoustu informací o zahradních jezírkách. O jejich možnostech, výstavbě, technologiích, které je popohání k lepšímu fungování a spoustu dalších užitečných informací. Nabízíme výstavbu koupacích jezírek, zcela přírodních, s neomezenou možností tvorby, jež si určíte jen vy.