Svítidla, vodotrysky a jiné dekorace

Svítidla, vodotrysky a jiné dekorace

Každé koupací jezírko je unikátní a určitě se vyplatí investovat do jeho osvětlení, čímž jeho unikátnost rozzáříte v romantických večerech. Užijte si pohled na osvětlenou hladinu, a pokud do vašich zálib patří světem oblíbené noční koupání, nemusíte se bát – všechno osvětlení je vyrobeno tak, aby neublížilo v případě poruchy. Když je řeč o poruchách, kromě vysloužilé žárovky by vás nemělo nic překvapit. Světla jsou vyráběna z kvalitního materiálu, odolného téměř všemu. Svítidly můžou být buďto klasické reflektory, ale také speciální světla s LED diodami, která vypadají jako malé svítící kamínky na dně vašeho koupacího jezírka.

Světla nejsou jedinou účelovou dekorací. Díky tryskám fontán si můžete dopřát ohromujících vodních efektů přímo na vaší zahradě. Fontánka není jen příjemným zvelebením jezírka, ale také se jedná o účinný způsob jak obohatit vodu kyslíkem. Velikost tryskání je závislá na výkonnosti čerpadla, které s danou tryskou bude propojeno. U těch nejsilnějších čerpadel dosahují trysky i několika metrů!

Mezi dekorační prvky by se také daly zařadit kompresory, které po aplikaci prokysličují vaše jezírko. V dnešní době nemusí jít o obyčejný kompresor. Vyrábí se velká řada kompresorů s rostlinným maskováním, takže se nemusíte bát umístit hlavici, jež pouští vzduch do vody, někam na dno, spolu s ostatními rostlinami.

O webu

Na naší webové prezentaci se dozvíte spoustu informací o zahradních jezírkách. O jejich možnostech, výstavbě, technologiích, které je popohání k lepšímu fungování a spoustu dalších užitečných informací. Nabízíme výstavbu koupacích jezírek, zcela přírodních, s neomezenou možností tvorby, jež si určíte jen vy.